Історія Леруа Мерлен

Леруа МерленІсторію свого існування Леруа Мерлен починає в 1923 році. Саме тоді Адольф Леруа і Роз Мерлен відкрили перший невеликий магазинчик, що торгував надлишками американської армії.

Через 29 років відкривається велика торгівельна площадка в місті Мерлімон. Свою сучасна назву Leroy Merlin одержує тільки лише в 1960 році. Саме в цей рік компанія вперше вводить таке поняття, як безкоштовна доставка. 1966 рік став одним із ключових в історії Леруа Мерлен. Саме цього року відкрився перший магазин на півночі Франції, що посприяло швидкому росту компанії й відкриттю нових гіпермаркетів.

В 1979 році компанія починає співробітничати із уже популярною в той час компанією Ашан (Auchan). В 1981 році Ашан викуповує контрольний пакет акцій Leroy Merlin і до кінця 80-х великий будівельний гіпермаркет з’являється в Іспанії.

Історія компанії Honda

Історія компанії Honda починає свій відлік з 1946 року. Засновником даної фірми є японець Соічіро Хонда. Споконвічно Honda Motor Company займалася винятково виробництвом мотоциклів, але пізніше перейшла й на виробнициво автомобілів.

Першою розробкою в історії Honda став мотоцикл Dream. Він був запущений у виробництво в 1949 році, а обсяг його двигуна становив 98 кубічних сантиметрів. Через рік компанія Honda відкрила своє представництво в столиці Японії – Токіо.

HondaВ 1952 році головний офіс розташовувався вже в столиці, а сама фірма відкрила ще один невеликий завод. В 1953 році з’явилися на світ ще два заводи, а в 1954 на токійській біржі почали продаватися акції компанії Honda. З 60-х років Honda переходить на виробництво автомобілів. В 1964 році японська фірма бере участь уже в перегонах Формула 1.

В 1973-му дана марка автомобілів стає бестселером на ринку США та Європи. Все тому, що машини від Honda Motor Company були економічними, а на той час саме сталася енергетична криза й ріст цін на нафтопродукти. На сьогоднішній день асортимент випускаємої продукції від Honda дуже широкий: роботи, велосипеди й безліч інших корисних і сучасних речей.

Історія компанії Coca-Cola

Історія Coca-Cola починається в 1886 році. Керівник невеликої фірми, що займалася фармацевтичним бізнесом, Джон Стіт Пембертон якось вирішив зварити сироп, яким почастував свого друга – бухгалтера Френка Робінсона. Той же, у свою чергу, порадив Пембертону записати рецепт цього чуда-напою. Спочатку Кока-Кола продавалася не дуже добре – усього лише дев’ять склянок за один день, однак, досить швидко напій набрав високу популярність, і реалізація продукції значно зросла.

До кінця 1886-го Кока-Кола стала «газованою». Ходить слух, що одного разу житель півдня, що проходив повз, заглянув в аптеку, де продавалася Кола. Продавцеві було лінь іти в інший кінець аптеки, щоб набрати води, і він запропонував змішати содову з інгредієнтами Coca-Cola. Відвідувач прийшов у такий захват, що незабаром уся продукція під брендом Коли продавалася винятково в «газованому» варіанті.

Coca-ColaУ цьому ж 1886 році у винахідника Coca-Cola – Джона Стіта Пембертона, різко погіршилося здоров’я, у результаті чого він був змушений продати весь свій бізнес, все обладнання, а також секретний рецепт популярного напою. За свій винахід, який у майбутньому змінить увесь світ, Пембертон одержав усього лише 2 000 доларів. Він помер в 1888 році й був похований на цвинтарі для бідняків.

У січні 1893 року на світ з’явилася офіційно зареєстрована торговельна марка Coca-Cola, яку зареєстрував виходець із Ірландії – Аза Кендлер. По-справжньому популярним напій став в 1916 році, коли на появилася оригінальна пляшка з гарним написом Кока-Кола. Покупець безпомилково відрізняв Кока-Колу від інших напоїв і віддавав перевагу саме «Колі».

Ford — автомобільна історія Америки

Ford американська автомобільна компанія, крім легкових автомобілів випускаюча ще й вантажівки, а так само різноманітну сільськогосподарську техніку. Виробник таких марок як Ford, Mercury, Lincoln і т.д. У концерн так само входять компанії Jaguar, Mazda, Land Rover.

«Ford Motor Company» була заснована Генрі Фордом в 1903 році. Через вісім років в Англії відкривається дочірня компанія Ford,будується складальний завод. В 1913 році вперше у світі на автомобілебудівному підприємстві було успішно впроваджене конвеєрне складання. Компанії Форда належить величезна кількість технічних інновацій в автомобільному виробництві.

На початку двадцятого століття половина всіх автомобілів в Америці випускалася «Ford Motor Сompany».  Щоб задовольнити зростаючий попит на свої автомобілі, Генрі Форд уводить на своєму підприємстві масове виробництво, справедливо вважаючи, що автомобіль буде збиратися швидше, якщо кожний працівник буде залишатися на одному місці й виконувати певну операцію, й при цьому скоротитися час людської праці.

В 2000 році відбувся безпрецедентний конкурс «Автомобіль року», на якому міжнародне журі, що складається з 126 журналістів, що представляють автомобільні видання, обрало машиною всіх часів і народів легендарний Ford T. Tin lizzie. Це був перший автомобіль, складання якого проводилося на конвеєрі в промислових масштабах. Впровадження нового методу дозволило почати крупносерійне виробництво машин, у рази знизилася їхня собівартість і поліпшилася якість. Саме конвеєрне складання перетворило автомобіль із предмета розкоші, яке дозволити собі могли лише одиниці, у засіб пересування, доступний для всіх. І фордівська модель стояла першою в ряді дійсно серійних машин.

На даний момент більш ніж у тридцяти країнах світу у компанії Ford є власні виробничі, складальні й торгові центри, які щорічно виробляють мільйони вантажівок, тракторів і легкових автомобілів. По обсягах продажів Ford займає почесне друге місце у великій трійці американського автомобільного бізнесу.

Bentley 90 років у строю (продовження)

Та ще й переможе з величезним відривом: досягне столиці Великобританії тоді, коли поїзд не доїде й до протоки Ла-Манш. Джентльмен стримав своє слово, незважаючи на те що довелося довго шукати автозаправну станцію, до того ж лопнула шина. По сільських французьких дорогах Bentley мчався з неймовірною швидкістю. Барнато-переможець ухвалював поздоровлення в Лондоні, а експрес тільки під’їжджав до переправи в Кале.
Незважаючи на голосні гоночні тріумфи, продавалися автомобілі не занадто успішно, і компанія не одержувала прибутки. Адже коштували Bentley неймовірно дорого —  приблизно, як 15 доступних Ford Т. Врятував марку Вульф Барнато, який одержав спадщину й викупив контрольний пакет акцій. Саме йому належить ідея створення самого знаменитого Bentley того часу —  4 Litre Blower. Справа в тому, що Blower був занадто неповоротким на звивистих трасах, а 4 Litre не вистачало кінських сил. І тоді Барнато вирішив оснастити його механічним компресором, хоча Уолтер Бентлі категорично виступав проти цього.

Потужність підскочила до 175 к. с, а швидкість — до 200 км/год. Однак «апетит» двигуна виявився величезним —  102 л/100 км проти 16 л/100 км в атмосферної версії. Для участі в перегонах було потрібно випустити мінімум 50 автомобілів, тому зібрали 54. Але в 1930 році обоє Blower у Ле-Мане зійшли, так і не добравшись до фінішу, що було провалом на тлі тріумфу Speed Six. Єдиним досягненням стало друге місце в Гран-прі Франції.
Вінцем винаходу Уолтера Оуена Бентлі стала модель 8 Litre —  один із кращих представницьких автомобілів свого часу. При колісній базі в 3658-3962 мм ( залежно від модифікації) він став найбільшою британською машиною. Рядова «шістка» обсягом 8,0 л відрізнялася надзвичайною тишею й плавністю роботи, але при цьому розвивала 220 к. с. Автомобіль спокійно досягав 160 км/год і при цьому був дуже комфортабельним. Bentley 90 років у строю
Усього зробили лише 100 цих машин із самими ексклюзивними кузовами від ательє Murphy, Mulliner і Gurney Nutting. Переможний хід Bentley перервала депресія 30-х років минулого століття. Дорогі автомобілі майже ніхто не купував. Компанія виявилася на грані банкрутства, і засоби Вульфа Барнато вже не могли її врятувати. Зненацька акції Bentley викупила нікому не відома фірма British Equitable Central Trust. Незабаром виявилося, що за нею стояли конкуренти з Rolls-Royce. Спочатку нові власники навіть залишили керувати компанією Уолтера Бентлі. Але він не був згодний з новою корпоративною політикою —  звільнився в 1935 році. Адже нові Bentley вирішили робити на платформі Rolls-Royce, їх навіть стали робити на тій же фабриці в Дербі. Однак якщо для Rolls-Royce було прийнято наймати водія, то Bentley проектували як автомобіль для активного водія.
Так, в 1933 році з’явилася модель 3 Litre, що має багато загального з Rolls-Royce 20/25. Її створили спортивнішою, але вона не була настільки екстремальною, як попередники. Ставку зробили на розкіш, і вона одержала прізвисько «тихий спорткар». Автомобіль схвалив і Уолтер Бентлі —  назвав його найкращим із усіх автомобілів марки. Під капотом установили 3, 7-літрову «шістку» потужністю 110 к. с, яка дозволяла розвинути 145 км/год. Гарній динаміці сприяла мала маса —  1140 кг. Усього випустили 1177 Bentley 3 Litre, a на зміну йому прийшла модель 4 Litre з 4, 2-літровим 125-сильним двигуном.

З великої кількості кузовів слід відзначити надобтічне купе від ательє Pourtout, випущене в єдиному екземплярі. В 1937 році його придбав грецький банкір Андре Ембірікос. На німецькому автобані він зміг розігнатися до 190 км/год, а в 1949 році навіть посів шосте місце в Ле-Мане.
Безпосередньо перед Другою світовою війною Bentley показали нову модель Mkv, але встигнули випустити всього 15 автомобілів.
Потім підприємство в Дербі зайнялося виготовленням авіаційних двигунів Rolls-Royce. А в 1946 році з’явився вдосконалений Mkvi. Спочатку під капотом залишили довоєнну 4, 2-літрову «шістку», а потім з’явився й новий 4, 5-літровий 150-сильний мотор.
З ним Mkvi досягав 160 км/год і розганяв до 100 км/год за 15 с. Публіка позитивно сприйняла модель —  було продано понад 5000 автомобілів. З 50-х років уніфікація з Rolls-Royce стала ще більшою — використовували загальні двигун, трансмісію, ходову. Новий Bentley R-Type 1952 року не занадто відрізнявся від Rolls-Royce Silver Wraith. І лише спеціальні модифікації робили його особливим. В Bentley створили неймовірно гарне й швидкісне купе Continental з нахиленими задніми стійками. Зробили всього 207 R-Type Continental, причому серед них немає двох однакових автомобілів. Усі кузови спроектували в ательє Mulliner, а відрізнялися вони невеликими деталями.
Виготовляли їх з алюмінієвого сплаву, тому маса склала всього 350 кг. Особливий 4, 9-літровий 175-сильний мотор забезпечував непогану динаміку. Розгін до 100 км/год займав 13 с, а максимальна швидкість —  190 км/год. Уперше поряд з 4-східчастою механічною трансмісією запропонували 4-східчастий «автомат».

Традиція створювати ексклюзивні купе продовжилася аж до середини 60-х років. В 1955 році представили S1 Continental. Він разюче відрізнявся від седана, який був копією Rolls-Royce Silver Cloud. Потім пішли S2 і S3 з новим 6, 2-літровим V8 потужністю 200 к. с. Але з кожним роком Continental замовляли усе менше й менше, ніж чотирьохдверні моделі.
Представлений в 1965 році Bentley T1 майже повністю копіював Rolls-Royce Silver Shadow. Звичайно, його оснастили й двохзонним клімат-контролем, і дисковими гальмами, і незалежною підвіскою всіх коліс, і електроприводом передніх сидінь. Серед власників марки були монархові особи й кінозірки. Зміни прийшли в 1980 році разом з моделлю Mulsanne.
Адже поряд зі звичайним варіантом з’явилася й модифікація з турбонаддувом потужністю 300 к.с. Вона легко розганялась до 100 км/год за 7 с і розвивала 217 км/год. Незабаром додали 385-сильний варіант із поліпшеними підвіскою й гальмами. А потім лінійку поповнило купе Continental, максимальна швидкість якого склала 270 км/год. Будучи сучасною, компанія залишилася вірною традиціям. Усі автомобілі збирали вручну, а їх салон декорували дорогою шкірою Connolly і горіховим деревом.
Тандем Rolls-Royce і Bentley розпався в 1998 році, коли їх поділили між собою концерни BMW і Volkswagen. Нові власники освіжили модельний ряд —  представили седан Arnage і менш дороге сімейство Continental GT. Особливу увага заслуговує єдиний у своєму роді Bentley State Limousine для королеви Єлизавети II. Згадали й про автомобілі з індивідуальними замовленими кузовами —  показали ексклюзивний Bentley Continental GT Zagato. А в 2001 році відродили й Bentley Boys: повернення зелених болідів ознаменувалося вже шостою перемогою в Ле-Мане через два роки.
Зараз Bentley робить автомобілів більше, ніж колись за всю історію марки. Своє 90-річчя вона святкує з новим флагманом Mulsanne. До 2012 року всі моделі Bentley зможуть працювати на біопаливі.

Bentley 90 років у строю

У компанії Bentley довга й славна історія. Вона знаменита не тільки своїми розкішними моделями, але й надшвидкісними гоночними болідами, що не мали рівних у самих престижних змаганнях. Ці машини потужні й швидкі, але в той же час залишаються надзвичайно комфортними. У нинішньому році компанія святкує 90-річчя. За цей час вона пережила як приголомшливі успіхи, так і стрімкі падіння, але ніколи не відступала від традицій.

Bentley неможливо представити без геніального інженера Уолтера Оуена Бентлі. Ця людина народилася в дуже бідній родині й була молодшою з дев’ятьох дітей. Нестаток змусив його, шістнадцятирічного хлопчиська, піти працювати в локомотивне депо. Протягом трьох з половиною років у поті й бруді він одержував інженерні навички, а потім вчився в Лондонському королівському коледжі. Незабаром Уолтер Bentley 90 років у строюздійснив свою дитячу мрію: придбав мотоцикл Quadrant потужністю 3 к. с. В 1907 році він переміг на ньому в 640-кілометровому ралі Лондон — Единбург. Наступною покупкою став автомобіль DFP: його Бентлі придбав разом із братом в 1912 році. Він серйозно модифікував конструкцію, що дозволило встановити рекорд швидкості на кращій англійській трасі Бруклендс.

Уолтер постійно вдосконалював свої вміння, працював над собою, і незабаром це згодилося його батьківщині. Під час Першої світової війни молодий інженер улаштувався в моторобудівну компанію, де сконструював удалий двигун BR1 для винищувача Sopwith Camel. Його особливістю стали поршні з алюмінієвого сплаву —  деталь, яку незабаром застосували й на чотириколісних екіпажах.
Але мрією Бентлі були не літаки, а автомобілі, і в 1919 році він зареєстрував компанію Bentley Motors Limited. Через кілька місяців був готовий і перший прототип. Він виявився передовим по мірках свого часу. Зокрема, його 3, 0-літровий чотирициліндровий двигун оснастили верхнім розпредвалом, чотирма клапанами на циліндр і подвійним запалюванням. Перше шасі ЕХР1 почали випробовувати в січні 1920 року, а вже через рік прототип ЕХР2 одержав свою першу перемогу в Брук-Лендсі.
Кращими тестами Уолтер Бентлі вважав перегони, тому один концепт тестували на знаменитому овалі в Індіанаполісі, де він змагався з повноцінними болідами, і фінішував тринадцятим. А в гонці Tourist Trophy на острові Мен автомобілі Bentley зайняли 2, 3 і 4 місця. Настільки успішні показники прискорили початок виробництва автомобіля. Серійний Bentley 3 Litre одержав 70-сильний мотор і, незважаючи на вагу в 1800 кг, міг досягти 145 км/год. А 80-сильна версія Speed розганяла й до 160 км/год. Кузов підбирали індивідуально кожному покупцеві, причому існувало три варіанти колісної бази.

В 1923 році Bentley 3 Litre уперше взяв участь у гонці 24 години Ле-Мана, де прийшов до фінішу четвертим. А вже через рік Джон Дафф і Френк Клемент одержали там першу перемогу. Ле-ман став основною метою для гоночних Bentley. Однак наступні два роки були невдалими, катастрофічними: боліди сходили з дистанції через поломки двигуна й нестачі бензину. Проте в 1927 році єдиний, що залишився на трасі 3 Litre зміг знову перемогти в Гран-прі. Величезні й важкі Bentley виділялися на тлі легких конкурентів. Тому головний суперник британців Етторе Багатті,  жартуючи назвав їх «найшвидшими у світі вантажівками». Bentley 3 Litre випускали аж до 1929 року, і в цілому зібрали 1622 автомобілі. Але вже з 1926 року в модельному ряді з’явився новий 6 Litre. Справа в тому, що 3,0-літрової «четвірки» не завжди вистачало важким модифікаціям із замовленими кузовами, і на її основі створили 6, 5-літровий 160-сильний шестициліндровий двигун. Представили також гоночний Speed Six, що розбудовував 180 к. с, який легко досягав 180 км/год. А нішу між 3 Litre і 6 Litre зайняла нова модель — 110-сильний 4 Litre.
Новачки гідно прийняли естафету попередників. Тим більше, що для них відібрали кращих британських гонщиків —  сформувалася дуже злагоджена команда Bentley Boys. Цікаво, що більшість із них були не професіоналами, а молодими аристократами, які любили автоспорт. За власні гроші вони купували автомобілі й готували їх до перегонів. Британці змагалися не за гроші, а заради інтересу, задоволення, насолоди. В 1928 році в Ле-Мане перемогли Вульф Барнато й Бернард Рубін на кабріолеті  Litre.

Через рік у цілодобовій гонці знову триумфував Барнато, але вже разом з Тімом Біркіном за кермом потужного Speed Six. Інші екіпажі Bentley Boys зайняли друге, третє й четверте місця. В 1930 році удача знову посміхнулася Барнато, але тепер місце в Speed Six зайняв Глен Кідстон. Гонка ознаменувалася дуеллю з Mercedes-Benz SSK, яка ввійшла в історію.
У вільний час між змаганнями команда не сиділа зі складеними руками. Британці серйозно модифікували свої Bentley і встановлювали на них світові рекорди швидкості. Так, спеціальний 290-сильний Bentley Jackson Special ‘Old Mother Gun’ зміг розігнатися до 240 км/год на трасі в Бруклендсі.
З Bentley Boys зв’язана ще одна знаменита історія. Якось у березні 1930 року Вульф Барнато поїхав відпочивати в Канни, де в ресторані зустрівся з Етторе Бугатті. У відповідь на докір, що Bentley дуже важкі, він запропонував парі на 100 фунтів. Гонщик заявив, що зможе обігнати один з найшвидших поїздів свого часу —  експрес Blue Train, що курсував між Каннами й Лондоном.

Автомобілі марки Мазда

Сьогодні ринок автомобілів надзвичайно насичений і різноманітний. Налічується досить велика кількість виготовлювачів автомобілів – з різних країн, різного класу й ціни. Кожний з них має власні особливості, і на даний момент уже зміг зайняти відповідну нішу на авторинку. Одним з лідерів автомобілебудування заслужено стала японська компанія Мазда.

Історія торговельної марки Mazda почалася багато років тому – ще в 1920 році була створена фірма “Toyomazda logo Cork Коgуо”, яка в той час, щоправда, діяла в будівельній сфері. Але вже в середині двадцятих років компанія перепрофілювала свою діяльність і зробила свій перший транспортний засіб – мотоцикл. Надалі перейшла на виробництво невеликих вантажівок. А от первісток – легковий автомобіль Mazda був випущений тільки в 1960 році. Спочатку компанія орієнтувалася на внутрішній ринок, але незабаром почала виробництво машин і для продажу за кордоном. Надалі фахівці компанії поліпшували моделі своїх машин, використовували новітні технології й різноманітили модельний ряд автомобілів Мазда. Завдяки цьому сьогодні ці машини одержали найширшу популярність по всій земній кулі, одержали велику кількість призів і сертифікатів на всіляких міжнародних виставках, а певні моделі Mazda неодноразово визнавалися кращими в категорії “Автомобіль року” серед машин свого класу.

Особливістю автомобілів Mazda можна назвати їхню відмінну якість, надійні запчастини мазда, а також тривалий термін служби всіх деталей машини. Якщо ж все-таки виникла необхідність замінити певну запчастину Вашої машини або вона з якоїсь причини була ушкоджена, то власникові автомобіля Mazda не варто багато переживати у зв’язку із цим. На даний момент, завдяки широкій мережі дилерських автосалонів у нас у країні, Ви без усяких труднощів зумієте знайти практично будь-яку деталь.

Якщо ж потрібна Вам запчастина в продажу буває рідко, Ви можете замовити її через автосалон або купити за допомогою відповідного Інтернет – магазину. Для цього потрібно всього лише зайти на потрібний сайт – і в каталозі вибрати саме те, що Вам необхідно. Потім Ви оформляєте замовлення в окремім віконці, обмовляєте адресу доставки й номер свого телефону. Доставка замовлених автозапчастин здійснюється в межах декількох робочих днів з моменту оформлення замовлення, за зазначеною Вами адресою.

Історія компанії Peugeot

«Пежо» (Peugeot), є найбільшою французькою автомобільною компанією, що займається випуском спортивних, легкових, а також спеціальних автомобілів, двигунів, мотоциклів і велосипедів. В 1974 вони об’єдналися з Peugeot-Citroen (» Пежо-Сітроен») і створили один єдиний. У Парижі перебуває їхня штаб-квартира.
Колишня родина промисловців, що одержала популярність в 15 столітті дотепер займає керівні посади в житті цієї компанії. Усе почалося з компанії «Сімейна компанія «Брати й сини Пежо» Справа в тому, що в кінці 19 століття ця компанія поряд зі звичайними металевими виробами стала займатися випуском велосипедів і деталей для екіпажів.

В 1889 Леон Серполле був побудований для компанії перший паровий автомобіль, який був виготовлений настільки вдало, що навіть мав честь брати участь у гонці по маршруту Париж-Ліон. І глава Арман Пежо (Peugeot APeugeotrmand), що раніше дружив з Емілем Левассором, про кращий в автомобілебудуванні Франції познайомився завдяки ньому з Г. Даймлером. Після чого вони побудували свій перший автомобіль на бензиновому двигуні Даймлера в 1891. І нехай цей автомобіль не відрізнявся якоюсь особливою оригінальністю, саме цей випадок надихнув його на створення цілого ряду зовсім різнотипних автомобілів. І один із цих десяти автомобілів навіть брав участь у велосипедному пробігу Париж-Брест-Париж, завдяки чому залучив до себе загальну увагу. Завдяки цьому майбутній автомобілебудівник зрозумів, що головну комерційну роль у його підприємстві відіграють автомобільні перегони.

В 1892 Пежо одержав цікаве замовлення – і вони виготовили для алжирського бея витончений автомобіль, що має х-циліндровий двигун і кузов з литого срібла. Цю унікальну модель можна бачити, як прикрасу музею фірми. Цей автомобіль також брав участь у Парижі на гонці  Париж-Руан 22 липня 1894 року, де посів друге місце після парового поїзда «Де Діонбутон».

В 1895 році компанія змогла продати вже 72 автомобілі, а в 1899 – уже 300. «Пежо» на початку двадцятого сторіччя ставить перед собою мету виготовити дешевий легковий автомобіль, який з легкістю буде борознити дороги міст. Для цього вони запросили в компанію чудового інженера й дизайнера Є. Бугатті.

Alfa Romeo – як усе починалося

Ви хочете знати історію компанії Alfa Romeo?
Історія створення компанії бере свій початок у місті Неаполе. У цьому гарному містечку якийсь Олександр Даррак по національності француз вирішує разом з деякими італійськими інвесторами створити паризьке підприємство для того, щоб легально робити автомобілі, що до речі в нього чудово вийшло. І дане підприємство вони створили. Робили вони 2 типи моделей автомобілів. У першої був одноциліндровий двигун з потужність 8 і 10 к.с., ну а іншій зробили могутніший двигун, оснастивши його двоциліндровим мотором в 14 к. с. Філія була названа Societa Anonima Italiana Darracq або скорочено SAID – що переводилося як відкрита італійська компанія Даррака.

Потім в 1909 році один з інвесторів з іменем Ugo Stella був обраний головою SAID.Alfa Romeo
Але на жаль до кінця 1909 року продажі автомобілів стали різко падати, через що Ugo Stella вирішив створити нову компанію й назвав її A.L.F.A. (Anonima Lombarda Fabbrica Automobili). І створене виробництво автомобілів плавно перейшло в населений пункт Портелло, що перебував під Миланом.

І от у такий спосіб у Ломбардії з 1910 року був відкритий завод з виробництва автомобілів, що мали марку ALFA. Через першу світову війну виробництво довелося зупинити на строк близько трьох років. До серпня 1915 року компанією став управляти Нікола Ромео. Компанія стала випускати авіаційні двигуни, компресори й генератори, які мали основу автомобільні мотори компанії.

Після війни Ромео заробив пристойний прибуток, що дозволило йому інвестувати його далі у власне виробництво. Потім він придбав залізничні заводи в Сароно, Римі й Ніаполі. Усіх їх включили у власність компанії ALFA.

Спочатку не збирались навіть відновляти автомобільне виробництво, але потім усе таки вирішив дозбирати автомобілі з тих автозапчастин, що залишилися з минулих років. Трапилося це в 1919 році. По кількості це виходило близько 105 автомобілів. І в 1920 році після випуску моделі Torpedo 20/30 HP вирішили перемінити назву компанії. Так з’явилася Alfa Romeo. Потім Нікола Ромео їде в 1928 році не сподіваючись підняти збанкрутілу компанію. На щастя її потім урятував уряд. Завдяки чому ми зараз можемо насолоджуватися їздою на цих чудових автомобілях.