Ford — автомобільна історія Америки

Ford американська автомобільна компанія, крім легкових автомобілів випускаюча ще й вантажівки, а так само різноманітну сільськогосподарську техніку. Виробник таких марок як Ford, Mercury, Lincoln і т.д. У концерн так само входять компанії Jaguar, Mazda, Land Rover.

«Ford Motor Company» була заснована Генрі Фордом в 1903 році. Через вісім років в Англії відкривається дочірня компанія Ford,будується складальний завод. В 1913 році вперше у світі на автомобілебудівному підприємстві було успішно впроваджене конвеєрне складання. Компанії Форда належить величезна кількість технічних інновацій в автомобільному виробництві.

На початку двадцятого століття половина всіх автомобілів в Америці випускалася «Ford Motor Сompany».  Щоб задовольнити зростаючий попит на свої автомобілі, Генрі Форд уводить на своєму підприємстві масове виробництво, справедливо вважаючи, що автомобіль буде збиратися швидше, якщо кожний працівник буде залишатися на одному місці й виконувати певну операцію, й при цьому скоротитися час людської праці.

В 2000 році відбувся безпрецедентний конкурс «Автомобіль року», на якому міжнародне журі, що складається з 126 журналістів, що представляють автомобільні видання, обрало машиною всіх часів і народів легендарний Ford T. Tin lizzie. Це був перший автомобіль, складання якого проводилося на конвеєрі в промислових масштабах. Впровадження нового методу дозволило почати крупносерійне виробництво машин, у рази знизилася їхня собівартість і поліпшилася якість. Саме конвеєрне складання перетворило автомобіль із предмета розкоші, яке дозволити собі могли лише одиниці, у засіб пересування, доступний для всіх. І фордівська модель стояла першою в ряді дійсно серійних машин.

На даний момент більш ніж у тридцяти країнах світу у компанії Ford є власні виробничі, складальні й торгові центри, які щорічно виробляють мільйони вантажівок, тракторів і легкових автомобілів. По обсягах продажів Ford займає почесне друге місце у великій трійці американського автомобільного бізнесу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*